danties implantavimas
danties implantavimas

Vilniuje duris atvėrė implantologijos klinika ,,Dentaplanas’’- nauji gydymo metodai ir danties implantavimas su mažiau skausmo!

implantai dantu kaina

Tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, kuris bent kartą gyvenime nėra susidūręs su dantų skausmu, o rečiau ir netekimu. Tai nemalonios ir diskomfortą keliančios situacijos, skatinančios nedelsiant apsilankyti pas odontologą. Tačiau dažnai girdime, kad susidurdami net ir su sudėtingomis dantų problemomis ir skausmais, pacientai vengia apsilankyti pas odontologą, dėl baimės. Jeigu ir jūs odontologo kėdėje jaučiate diskomfortą, nepaaiškinamą nerimą ir baimę, turime jums gerų žinių – mes galime jums padėti. Neseniai duris atvėrusi mūsų nauja implantologijos klinika „Dentaplanas“ siūlo rinktis dantų gydymo ir implantacijos paslaugas be baimės ir su mažiau skausmo. Klinikoje be jau gerai pažįstamų nuskausminimo būdų bus naudojamas ir naujas, iki šiol kitų odontologijos klinikų Lietuvoje dar nenaudotas baimės įveikimo metodas. Mūsų misija – parodyti, kad danties implantavimas gali būti su mažiau skausmo!

Danties implantavimas be baimės ir skausmo

Klinikos įkūrėja Aistė Navikienė teigia, kad naujos implantologijos klinikos „Dentaplanas“ tikslas yra ne tik padėti pacientams susigrąžinti sveiką šypseną, bet ir įveikti baimes. ,,Odontologijos srityje specializuojuosi jau daug metų ir darbas klinikoje man atnešė daug patirties ir leido pažinti įvairius pacientus. Pastebėjome, kad kai kurie ateina su baime ir nerimu, kėdėje jie muistosi, jaučia įtampą. Tuomet, gydymas tampa nemalonus, keliantis stresą tiek pacientui tiek gydytojui. Mes norime padėti pacientams pamiršti baimes ir diskomfortą, o  mūsų misija yra įrodyti, kad vizitas pas odontologą ir dantų implantacija gali būti nekelianti jokio nerimo’’. – apie pacientų baimes pasakoja klinikos įkūrėja. 

Klinikoje pacientai gali rinktis net tris nuskausminimo priemones. Viena iš jų – nuskausminamasis pieštukas, yra visiškai naujas baimės įveikimo būdas Lietuvos rinkoje. Tai vietinė nejautra, kuri naudojama, prieš leidžiant nuskausminamuosius vaistus, taip pat norint nujautrinti dantį. Procedūros metu, naudojant specialų pieštuką ir  Pulsewave™ technologiją, į nervus yra siunčiami elektros impulsai, kurie nuramina ir slopina skausmo pojūtį.

Kiti du metodai jau pripažinti ir Lietuvoje plačiai naudojami. Tai inhaliacinė sedacija, kurios metu pacientas kvėpuoja N2O (linksminančias dujas), sumaišytas su deguonimi. Šios dujos padeda atsipalaiduoti, o anesteziologas gali kontroliuoti tiekiamų dujų kiekį. Sudėtingiems gydymo atvejams galime rekomenduoti sedaciją su anesteziologo priežiūra. Šios procedūros metu, gydytojas anesteziologas, į paciento veną suleidžia nuskausminamuosius medikamentus. Iškart po to, pacientas pasijaučia atsipalaidavęs ir nusiraminęs, bet dažniausiai neužmiega.

Gydymą taikant sedaciją renkasi ir vaikai, ir suaugę, norintys visiško atsipalaidavimo gydymo metu. 

Jau antroji įkurta klinika

Nors implantologijos klinika ,,Dentaplanas“ atsidarė visai neseniai, joje dirba patyrę ir kvalifikuoti savo sričių specialistai, kurie savo žinias nuolat tobulina įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Įdomu tai, kad įmonės įkūrėjai Aistei Navikienei ši klinika jau antroji – Panevėžio mieste jos įkurta Aukštaitijos implantologijos klinika, sėkmingai veikia jau dešimt metų.

Kaip teigia naujos klinikos įkūrėja, daugiausiai dėmesio naujoje klinikoje bus skiriama dantų atkūrimui implantais. ,,Esame apsirūpinę moderniausia įranga ir technologijomis, todėl savo pacientams galime suteikti aukščiausios kokybės dantų implantavimo paslaugas. Mūsų misija – padėti pacientams būti sveikiems ir turėti gražią šypseną. Iki šiol pacientai mus vertino už malonų, nuoširdų bendravimą bei rūpestį, todėl sieksime ir toliau padėti jiems susigrąžinti pilnavertį ir diskomforto nekeliantį gyvenimą su šypsena’’ – antrosios klinikos atidarymu džiaugiasi Aistė Navikienė.

Jos specializacija – sudėtingų gydymo planų sudarymas, dantų implantacija, „All-on-4®“ implantacija, periodontito diagnostika bei gydymas. Klinikos įkūrėja nuolat dalyvauja įvairiuose tobulinimo kursuose Lietuvoje ir užsienyje, yra daugelio draugijų narė:

  •  „International Team of Implantology“ (ITI) narė;
  •   Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narė;
  • Lietuvos periodontologų draugijos revizijos komisijos narė, tarptautinės implantologų draugijos narė;
  • Lietuvos periodontologų draugijos narė;
  •  PPAR veiklių moterų klubo narė.

Kaip teigia Aistė Navikienė: ,,Esu ne tik klinikos įkūrėja, bet ir savo komandos lyderė. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame geriausio boso rinkimų konkurse, iš visų dalyvavusių moterų buvau išrinkta 2019 m. bose. Šis pasiekimas rodo didelį tiek savo komandos, tiek aplinkinių žmonių palaikymą ir įvertinimą’’.

Netekusiems visų dantų – „All-on-4®“ dantų implantacija

Kaip jau buvo minėta, klinikoje didelis dėmesys bus skiriamas dantų implantacijai, o ypatingai –  „All-on-4®“  metodikai. 

Kaip teigia klinikos įkūrėja: ,,Praradusiems daugumą ar visus dantis mūsų klinikoje yra taikoma unikali gydymo metodika – All-on-4®, kuri leidžia visus vieno žandikaulio dantis atkurti tik ant keturių dantų implantų. „All-on-4®“ implantacijos metodika išskirtinė tuo, kad implantai yra sriegiami pakreipus juos tam tikru kampu ir paciento žandikaulyje suradus tokią vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis, todėl nereikia jokio papildomo kaulo priauginimo.Vieno vizito metu gali būti įsriegti dantų implantai ir esant būtinybei ant jų pritvirtinti laikini paciento dantys. Implantams prigijus, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais. Tokiu būdu per itin trumpą laiką galima atkurti tiek vieno, tiek abiejų žandikaulių dantis. Ilgai nelaukdamas žmogus gali ir vėl gyventi visavertį socialinį gyvenimą: dirbti, susitikti su draugais, sportuoti, keliauti bei vėl džiaugtis savo mėgstamiausiu maistu ir gėrimais. Nauji nenuimami dantys ant implantų atrodo ir tarnauja kaip savi, juos ir prižiūrėti reikia taip pat, kaip savo tikrus dantis’’. 

„All-on-4®“  implantacija klinikoje atliekama taikant sedaciją, todėl pacientas visiškai nejaučia jokio skausmo ir diskomforto. Be abejo, svarbu paminėti, kad kiekvieno paciento atvejis yra unikalus, todėl rekomenduojame užsiregistruoti pirminei konsultacijai, ir sužinoti savo galimybes dėl „All-on-4®“ implantacijos. Mūsų klinikoje atliekamos „All-on-4®“ implantacijos yra 97% sėkmingos.

Atidarymo proga – išskirtinės nuolaidos 

Atidarymo proga Verslo centre G 12., adresu Šeškinės Sodų g. 12 esanti „Dentaplanas“ klinika savo būsimiems pacientams paruošė ypatingų nuolaidų ir pasiūlymų, todėl skatina nedelsti ir atkurti savo šypseną už patrauklią kainą:

  •   Odontologai dantų implantavimo klausimais konsultuoja nemokamai.
  •   Netekusiems vieno ar daugiau dantų – danties implantavimas vietoj 549 Eur kainuoja tik 449 Eur.
  •   Pilnas viso danties implantavimas su implantu ir cirkonio dantimi kainuoja tik 947 Eur.
  •   Viso žandikaulio dantų atstatymas ant 4 implantų per 48 val  kainuoja  tik 3799 Eur. vietoj 4999 Eur.
  •   Visi pacientai, kurie bijo, implantacijos metu gaus inhaliacinę sedaciją dovanų, kurios vertė 150 Eur.

Turime ir gerų žinių tiems, kurie  dantų gydymo paslaugoms nėra atsidėję papildomų išlaidų. Mūsų klinikoje visi pacientai gali pasinaudoti galimybe atsiskaityti už paslaugas išsimokėtinai.

„Dentaplanas“  klinika yra įsikūrusi patogioje Vilniaus miesto vietoje – Šeškinės rajone. Mus lengvai galima pasiekti tiek viešuoju transportu, tiek savo transporto priemone. O pacientų patogumui šalia klinikos yra įrengtos 7  vietos, skirtos automobilių parkavimui. 

Nesiryžtate? Jaučiate baimę ir dvejojate, dėl vizito pas odontologą? Nesijaudinkite, klinikos „Dentaplanas“ komanda yra pasiruošusi jums padėti įveikti visas baimes. Sukaupę ilgametę patirtį ir naudodami pažangiausias baimės įveikimo priemones mes pasirūpinsime, kad danties implantavimas jums neprailgtų, o kėdėje jaustumėtės saugiai ir komfortiškai. Laukiame jūsų „Dentaplanas“  klinikoje adresu Verslo centras G12., adresu Šeškinės Sodų g. 12. 

Kitos naujienos

Dantų implantacija straumann
Ar gali implantavimas būti finansuojamas teritorinių ligonių kasų?
Implantacija: kiek kainuoja vienas iš kokybiškiausių dantų atstatymo būdų?
nuskausminimas ir sedacija
Dantų implantai: šypsenos atkūrimas be baimių

Susipažinkite su paslaugų išsimokėjimo
galimybėmis