Dantų implantavimas
Dantų implantavimas

Dantų implantai Vilniuje: ką svarbu žinoti?

implantai dantu kaina

Kaip jau tikriausiai žinote, dantų implantai Vilniuje yra vienas iš optimaliausių dantų atkūrimo būdų. Tačiau apie juos dažnai sklando įvairūs nepagrįsti mitai, kurie gali pacientus klaidinti. Šiame straipsnyje, klinikos implantologė Aistė Navikienė paneigs pagrindinius mitus ir atsakys į svarbiausius klausimus, apie dantų implantaciją.

Mitas: Dantų implantacija yra labai nemaloni ir skausminga procedūra

Šis teiginys yra absoliutus mitas. Dantų implantacija yra nesudėtinga invazinė procedūra, ne didesnė už danties šalinimo procedūrą. Paprastai dantų implantacija trunka apie 20 min., o jei implantų daugiau gali trukti iki valandos ir ilgiau. Gyvename juk ne akmens amžiuje, visos invazinės procedūros atliekamos tik su nuskausminimu. Maža to – šiandien pacientams siūlome rinktis aplikacinę nejautrą, kai prieš suleidžiant nuskausminamuosius vaistus dantenos dar patepamos tepalu. Tuomet žmogus nejaučia net ir ploniausios adatėlės dūrio. Dantų implantacija dar gali būti atliekama pacientui esant pusiau mieguistos būsenos. Anesteziologas medikamentais žmogų lengvai primigdo ir jį prižiūri visos procedūros metu. Teikiant šią nejautrą pacientai po operacijos džiaugiasi visiškai nejutę jokių nepatogumų ar skausmo. Po operacijos, kai baigiasi nuskausminamųjų vaistų poveikis, gydytojai paskiria skausmą mažinančių medikamentų, tačiau pacientai jų dažnai net neišgeria, nes neprireikia.                            

Mitas: Po danties traukimo, implantacijos reikia ilgai laukti

Galime pasiūlyti šiuolaikinę technologiją – vienmomentę implantaciją. Tai pažangus gydymo metodas, kurį taikant per 1 vizitą galima atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį ir į tą pačią vietą įsriegti implantą. Taikant šį gydymo metodą, po danties rovimo pacientui dažniausiai nebereikia laukti 2–6 mėnesių tam, kad būtų galima saugiai atlikti implantaciją.

Atlikdami vienmomentę implantaciją, ne tik sumažiname vizitų bei chirurginių intervencijų skaičių, bet ir sukeliame pacientui mažiau nepatogumų, streso. Taip pat, vienmomentinės implantacijos metu išlaikoma natūrali dantenų forma.

Mitas: Dantų implantacija yra per brangi

Pirmiausia kyla klausimas – su kuo lyginant dantų implantacija yra per brangi? Jei su išimamąja dantų plokštele tuomet taip, kainų skirtumas yra didžiulis, tačiau pasitenkinimas taip pat žymiai skiriasi. Esant dantų implantams – pacientas kramto lyg su savais dantimis, o esant plokštelei – ji trina, ją reikia klijuoti, pacientas negali lengvai atkąsti, maistą reikia smulkinti.

Dantų implantacija yra investicija į savo sveikatą, estetinę išvaizdą ir komfortą. Dentaplanas klinikoje už gydymą galima atsiskaityti išsimokėtinai ir daug pacientų tuo pasinaudoja.

Taigi, akivaizdu, kad visuomenėje sklando daug nepagrįstų dantų implantacijos mitų. Mūsų klinikoje dirba patyrę specialistai, atliekantys profesionalias dantų implantacijos paslaugas, su mažiau skausmo.  

Laukiame Jūsų implantologijos klinikoje Dentaplanas, tel. 8 657 58008, info@dentaplanas.lt, adresu Šeškinės sodų g. 12-57, Vilnius.

Kitos naujienos

Dantų implantacija straumann
Ar gali implantavimas būti finansuojamas teritorinių ligonių kasų?
Implantacija: kiek kainuoja vienas iš kokybiškiausių dantų atstatymo būdų?
nuskausminimas ir sedacija
Dantų implantai: šypsenos atkūrimas be baimių

Susipažinkite su paslaugų išsimokėjimo
galimybėmis