Dantų implantavimas Vilniuje
Dantų implantavimas Vilniuje

Dantų implantavimas Vilniuje: kas lemia jo galutinę kainą?

implantai dantu kaina

Natūralu, kad kai norime įsigyti brangesnį daiktą, domimės kainos ir kokybės santykiu, skaitome rekomendacijas ir tada nusprendžiame pirkti. Kai tenka atlikti tam tikras odontologines procedūras, pacientai taip pat neretai ieško galimybių, kurios leistų sutaupyti pinigų, ypatingai, jei tenka implantuoti dantis. Apie tai, kiek kainuoja dantų implantavimas Vilniuje ir kas lemia paslaugų kainą, kalbamės su klinikos Dentaplanas įkūrėja, vyriausiąja gydytoja odontologe Aiste Navikiene.

Pasak, odontologės-periodontologės, danties atstatymas implantais susideda iš keletos etapų:

  1.       Pirminė konsultacija, panoraminė nuotrauka, gydymo plano sudarymas.
  2.       Implanto įsriegimas. Jei reikalinga – kaulo priauginimas.
  3.       Gijimo galvutės prisukimas.
  4.       Skenavimas ar atspaudo nuėmimas prieš protezavimą.
  5.       Protezavimas pasirinktu danties vainikėliu. (Cirkonio keramika, cirkonio oksidas)

 Paprastai pilnas dantų atstatymas trunka iki 5 mėn. ir vyksta tokia seka:

  • Pradžioje į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas (tai visai neskausminga bei gana trumpa procedūra) ir 3-4 mėnesius leidžiama jam sugyti.
  • Vėliau, po gijimo termino, vyksta protezavimas, kai ant implanto yra pritvirtinama cirkonio keramikos karūnėlė (kitaip dar vadinama – vainikėlis).

Galutinė dantų atstatymo kaina visada priklauso nuo:

  1.   Implantų gamintojų

Dantų implantų kaina priklauso nuo to, kokio gamintojo implantus nusprendžiama pasirinkti. Šiandien pasirinkimo galimybių tikrai nestinga, todėl pravartu pasidomėti, kokių gamintojų siūlomi dantų implantai yra užsitarnavę didžiausią pasitikėjimą. Taip pat svarbu pasidomėti, kokių gamintojų dantų implantai yra siūlomi pačiomis geriausiomis kainomis, ir tai visuomet gali padėti sutaupyti pinigų.

  1.   Pasiruošimo implantacijos procedūroms

Įprastai kainynuose yra nurodomos tik implantų kainos, į kurias nėra įskaičiuoti įvairūs darbai. Tuomet, jei tenka atlikti kaulo priauginimą arba sinusų pakėlimą, dantų implantai gali kainuoti daugiau. Todėl įprastai yra nurodomos tik preliminarios dantų implantų kainos, o tikslesnius įkainius galima sužinoti apsilankius klinikoje ir atlikus panoraminę ar 3D nuotrauką (kurioje matosi kaulo storis ir kokybė). Vizito metu yra numatoma, kokias procedūras teks atlikti, konsultacijos metu jau galima įvardinti, kiek Jums dantų implantai kainuos ir kiek dantų atstatymas užtruks.

  1.       Dantų vainikėlių ant implanto 

Ant įsriegtų implantų yra tvirtinami dantų vainikėliai (karūnėlės), kurie yra gaminami iš metalo keramikos arba iš cirkonio oksido keramikos. Svarbu žinoti, kad metalo keramikos karūnėlės nėra pralaidžios šviesai, tad jos neatrodys pakankamai natūraliai. Tam tikrais atvejais, pacientai skundžiasi juntamu nemaloniu metalo skoniu, alergijomis ar kitais šalutiniais efektais, todėl implantologijos klinikoje  protezuojame tik iš cirkonio keramikos. Cirkonio keramikos vainikėliai – labai kokybiški, ilgaamžiai ir labai natūraliai atrodo. Protezuojantis gydytojas parenka dirbtinio danties spalvą – tokią pačią, kaip Jūsų tikrųjų dantų, todėl kartais sunku atskirti, kuris vis tik dantis yra netikras. Siekiant atstatyti prarastus dantis, labai svarbu pasitikėti gydytojų komanda, kadangi dažniausiai prie Jūsų šypsenos dirba keli specialistai.

Klinikos  gydytojai odontologai specializuojasi implantacijos srityse, naudoja inovatyvius gydymo implantais metodus: momentinė implantacija, danties implantai naudojant PRGF ( t.y. kraujo plazma, kuri skatina implantų prigijimą), „All-on-4®“ danties implantai.

Odontologė Aistė Navikienė, daug patirties sukaupusi visų žandikaulio dantų atstatyme, įvardija, kad  vienas iš ekonomiškiausių metodų, taip vadinamas „All-on-4®“ taikomas, kai žmogus visai nebeturi dantų. Pacientui įsriegiami 4 dantų implantai ir ant jų prisukamas neišimamas dantų protezas. Visas gydymas užtrunka  2-3 dienas ir pacientas jau turi naujus dantis. Tokių implantacijų klinikoje kas mėnesį padarome iki 20. Ypatingai tokios procedūros patrauklios užsienyje gyvenantiems ar savo laiką taupantiems pacientams, kadangi šypsena pacientas džiaugiasi nepraėjus nei 3 dienoms.

Žinoma, visada pirmiausiai reikalinga konsultacija ir išsamus ištyrimas, koks tinkamiausias gydymo būdas konkrečiu atveju. Jei žinote, kad jums reikalingi dantų implantai, bet vis dar atidėliojate, dabar yra pats tinkamiausias laikas konsultacijai.

Mus rasite Verslo centras G12, Šeškinės Sodų g. 12, LT-08343 Vilnius

Kitos naujienos

Dantų implantacija straumann
Ar gali implantavimas būti finansuojamas teritorinių ligonių kasų?
Implantacija: kiek kainuoja vienas iš kokybiškiausių dantų atstatymo būdų?
nuskausminimas ir sedacija
Dantų implantai: šypsenos atkūrimas be baimių

Susipažinkite su paslaugų išsimokėjimo
galimybėmis