Aistė Navikienė
Aistė Navikienė

Klinikos įkūrėja – Aistė Navikienė

implantai dantu kaina

Įkūrėja Aistė Navikienė – panevėžietė, gyd. odontologė – periodontologė, gydytojų komandos vadovė Panevėžyje įkūrusi savo pirmąją savo odontologijos kliniką. Šiuo metu gydytoja Vilniuje įkūrė naują implantologijos kliniką ,,Dentaplanas’’. 

Trumpai apie kliniką

Klinikos vizija – lyderystė specializuojantis implantologijoje, estetinėje dantų ir žandikaulių rekonstrukcijoje bei ortodontijoje. Mūsų misija – padėti pacientams būti sveikiems ir turėti gražią šypseną. Klinikos vertybės – saugumas, rūpestis, greitis, gera kaina, atvirumas. Pacientai mus vertina už malonų, nuoširdų bendravimą bei rūpestį.

Esame apsirūpinę moderniausia įranga, taip pat daug dėmesio skiriame viso kolektyvo nuolatiniam tobulėjimui, siekiame, kad gydymas būtų saugus, greitas, patikimas ir už prieinamą kainą.

Pacientas visą reikalingą gydymą, tyrimus gauna klinikoje, nes čia teikiamos visos odontologijos paslaugos: dantų implantacija, protezavimas, estetinės restauracijos, ortodontinis gydymas, dantų chirurgija, dantų kanalų gydymas mikroskopu ir kt.

Naudojamos šiuolaikiškos gydymo technologijos, kaip PRP (kraujo plazma) – pažangiausia technologija skatinanti gijimą; skaitmeninis protezavimas – didesnis patogumas pacientui.

Gydymą taikant sedaciją renkasi ir vaikai, ir suaugę, norintys visiško atsipalaidavimo gydymo metu. 

Apie Aistę Navikienę

Mano specializacija – sudėtingų gydymo planų sudarymas, dantų implantacija, „All-on-4®“ implantacija, periodontito diagnostika bei gydymas. Nuolat dalyvauju įvairiuose tobulinimo kursuose Lietuvoje ir užsienyje, esu daugelio draugijų narė:

  •   Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narė;
  •  „International Team of Implantology“ (ITI) narė;
  • Lietuvos periodontologų draugijos narė;
  • Lietuvos periodontologų draugijos revizijos komisijos narė, tarptautinės implantologų draugijos narė;
  •  PPAR veiklių moterų klubo narė.

Esu ne tik klinikos bendrasavininkė, bet ir komandos lyderė. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame geriausio boso rinkimų konkurse, iš visų moterų buvau išrinkta 2019 metų bose. Šis rezultatas rodo didelį tiek savo komandos, tiek aplinkinių žmonių palaikymą ir vertinimą.

Dalyvauju socialiniuose projektuose:

  • Aktyviai bendradarbiaujame su Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurais, dalyvaujame jų renginiuose, jau ketvirti metai projekto metu „Spalis sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“ neatlygintinai skaitau paskaitas apie periodontito profilaktiką bei gydymą, apie saugią implantaciją
  • Karantino metu mūsų klinika vieni pirmųjų atnaujinome savo veiklas, kad galėtume suteikti pagalbą ne vieną mėnesį dantų skausmą kenčiantiems žmonėms.
  •   Pati asmeniškai ir klinikos vardu skyrėme finansinę paramą organizacijai VŠĮ „Mėlyna geltona“, teikėme materialinę pagalbą, skubią medicininę pagalbą atvykusiems iš Ukrainos žmonėmis. Pas mane pačią namuose metus laiko gyveno 22 metų šachmatų meistrė Olena ir Ukrainos. Taip pat, kasmet aukojame Maltos ordinui.
  • 2021 metų pažadas – atstatyti dantis vienam pacientui jau finišo tiesiojoje. Labai džiaugiuosi, kad bent vienai moteriai suteikėme galimybę nemokamai pagražinti šypseną, kurios vertė virš 10000 eur.

Džiaugiuosi, kad mano darbai ir pastangos buvo pastebėti ir buvo skirta Lietuvos respublikos Odontologų rūmų nominacija už socialinę atsakomybę.Tikiu, kad ištartas nuoširdus žodis ir suteikta pagalba sugrįžta dešimteriopai. Myliu savo darbą, myliu pacientus ir siekiu, kad kuo daugiau žmonių rūpintųsi savo burnos sveikata.

Kitos naujienos

Dantų implantacija straumann
Ar gali implantavimas būti finansuojamas teritorinių ligonių kasų?
Implantacija: kiek kainuoja vienas iš kokybiškiausių dantų atstatymo būdų?
nuskausminimas ir sedacija
Dantų implantai: šypsenos atkūrimas be baimių

Susipažinkite su paslaugų išsimokėjimo
galimybėmis