Implantacija: kiek kainuoja vienas iš kokybiškiausių dantų atstatymo būdų?

implantai dantu kaina

Natūralu, kad kai norime įsigyti prabangesnį daiktą, imame domėtis to daikto kainos ir kokybės santykiu, skaitome atsiliepimus, ieškome patrauklesnių alternatyvų ir tik ilgai apgalvojus padarome sprendimą. Panašiai yra ir su dantų atkūrimu – netekę šypsenos pacientai ieško prieinamiausio ir kokybiškiausio jų atkūrimo būdo. Tikriausiai nieko nenustebinsime teigdami, kad implantacija gali padėti pacientams susigrąžinti gyvenimo komfortą ir galimybę šypsotis be baimės. Tačiau pastebime, kad žmonės į odontologijos klinikas ateina turėdami nežinios baimę dėl kainos. Šiame straipsnyje su klinikos ekspertais pasidalinsime svarbiausiomis įžvalgomis, kiek gali kainuoti implantacija ir kaip įveikti nerimą ir nežinomybę.

Nežinomybės baimė

Natūralu, kad galvojant apie dantų atkūrimą, vienam dantų implantavimas nekelia jokio diskomforto, o kitas pacientas jaučia nenusakomą baimę. Dažniausiai šią procedūrą žmonės atidėlioja, dėl skausmo baimės arba nežinomybės.

Pacientai dažniausiai susiduria su šiomis nežinomybėmis:

 • Kas laukia? Tikriausiai daugelis iš mūsų jaučiame nerimą, kai nežinome kas mūsų laukia. Rūpindamiesi paciento gerove ,,Dentaplanas’’ klinikoje konsultacijos metu išklausome paciento lūkesčius ir atlikę ištyrimą sudarome detalų gydymo planą bei žingsnis po žingsnio susiplanuojame ką ir kaip darysime. Žinodamas būsimus įvykius ir gydymo proceso ypatumus pacientas gali jaustis ramesnis.
 • Kokia gydymo trukmė? Natūralu, kad netekus dantų norisi juos kuo greičiau atkurti. Mes sudėliojame gydymo etapus taip, kad pacientas kuo greičiau džiaugtųsi nauja šypsena ir sveikais dantimis. Esame orientuoti į pacientų gerovę ir stengiamės taupyti jų laiką.
 • Ar implantai tinkamai prigis? Implantas – iš patvarių medžiagų pagamintas, varžtelis, atstojantis danties šaknį. Mūsų klinikoje yra naudojami ilgaamžiai implantai, kurie greitai prigyja ir burnos ertmėje nesukelia nepageidaujamų reakcijų net alergiškiems pacientams. Atlikti tyrimai rodo, kad dantų implantų prigijimas siekia arti 98 procentų. O tai yra labai geras rodiklis medicinoje!
 • Ar galutinis rezultatas tenkins? Natūralu, kad rinkdamiesi dantų implantaciją pacientai svajoja vėl turėti sveiką ir gražią šypseną. Pačios pirmos konsultacijos metu sužinome paciento norus ir lūkesčius bei įvertinę jų dantų būklę ir sąkandį galime pasakyti ar konkrečiu atveju bus galima atstatyti dantis. Odontologui labai svarbu, kad pacientas išeitų patenkintas ir laimingas. 
 • Ar kiti pastebės dantis atkurtus ant implantų? Šiuolaikinės technologijos mūsų klinikos specialistams leidžia atkurti dantis taip, kad juos atskirti nuo natūralių dantų galėtų tik specialistai. Cirkonio keramikos vainikėliai yra pagaminti iš biologiškai puikiai suderintų medžiagų, kurias organizmas priima kaip savas. Jie yra tvirti, estetiški ir puikiai tinka tiek pavienių, tiek kelių dantų atstatymui. 
 • Kiek dantų implantavimas kainuos? Tikriausiai dažniausiai pacientams kylantis klausimas – kiek implantacija kainuos? Tam, kad pacientai galėtų planuotis savo išlaidas, jau pirmos konsultacijos metu sudarome kelis gydymo planus su konkrečiomis kainomis ir etapais. Savo klinikoje pacientams siūlome tik kokybiškus Straumann group ir švediškus Nobel Biocare dantų implantus, kurių kaina svyruoja nuo 449 iki 649 Eur.

Galutinė dantų atstatymo kaina ant implantų visada priklauso nuo:

 •   Implantų gamintojų

Dantų implantų kaina dažnai priklauso nuo to, kokio gamintojo implantus pacientas nusprendžia pasirinkti. Svarbu paminėti, kad šiandien rinkoje yra tikrai nemažai pasirinkimo galimybių, todėl pravartu pasidomėti, kokių gamintojų siūlomi dantų implantai yra užsitarnavę didžiausią pasitikėjimą. Naudodami visame pasaulyje populiarius dantų implantus, galime užtikrinti kokybiškas protezavimo paslaugas, kadangi dantų technikai gamindami dantų karūnėles ant implantų daug greičiau gauna specifinių detalių pritaikytų konkrečios firmos implantų gamybai. Tuomet sklandžiau ir greičiau vyksta protezavimo procesas, o atsitikus nenumatytiems atvejams pacientas ir kitose šalyse gali gauti pagalbą, dėl protezavimo.

 •       Dantų vainikėlių ant implanto protezavimo

Kai dantų implantai prigyja, ant jų yra tvirtinami dantų vainikėliai (karūnėlės), kurie gali būti gaminami iš cirkonio oksido keramikos arba iš metalo keramikos. Norime paminėti, kad būtent su metalo keramikos karūnėlėmis savo klinikoje mes nedirbame, kadangi jos turi nemažai trūkumų. Visų pirma, jos nėra pralaidžios šviesai, todėl dantys neatrodys pakankamai natūraliai. Naudojant cirkonio keramiką, galima išgauti labai gražų estetinį vaizdą, kuris atitinka tikrų dantų išvaizdą, nes cirkonis yra pralaidus šviesai. Taip pat, cirkonio keramikos vainikėliai yra stipresni, patvaresni ir ilgiau tarnaujantys. Protezuojantis gydytojas parenka dirbtinio danties spalvą – tokią pačią, kaip jūsų natūralių dantų, todėl šypsena atrodo natūraliai. Siekiant atstatyti prarastus dantis, labai svarbu pasitikėti gydytojų komanda, kadangi dažniausiai prie jūsų šypsenos dirba net keli specialistai.

 •   Pasiruošimo 

Įprastai klinikų kainynuose yra nurodomos dantų implantų kainos, tačiau kokių papildomų procedūrų reikės ir kiek tai kainuos pacientai sužino apsilankę klinikoje ir atlikę visus reikalingus tyrimus bei pasidarę panoraminę ar 3D nuotrauką. ,,Dentaplanas’’ klinikoje vizito metu mes numatome, kokias procedūras teks atlikti, pavyzdžiui, kaulo priauginimą, sinuso kėlimą, dantenų plastiką ir kt. O tuomet jau galime įvardinti, kiek jums pilnai implantacija kainuos ir kiek dantų atstatymas užtruks laiko. 

Kaip elgtis po implantacijos, kad implantai ilgai tarnautų?

 • Rūpinkitės burnos higiena. Svarbu paminėti, kad netinkama burnos priežiūra gali sukelti infekcinius susirgimus, kurie išsivysto dėl dantų nepriežiūros, po implantacijos. Bakterijos susidaro ant implanto ir užkrečia dantenas, o tai gali sukelti žandikaulio kaulo nykimą ir implanto atmetimą. Dėl to daug dėmesio skirkite dantų priežiūrai, visada naudokite šepetėlį, burnos irigatorių ir kitas jūsų gydytojo rekomenduojamas priežiūros priemones.
 • Vadovaukitės rekomendacijomis. Po dantų atkūrimo gydytojas duos jums informacinį  lapą, kuriame galėsite rasti visus patarimus, kaip tinkamai rūpintis savo šypsena.
 • Venkite žalingų įpročių. Rūkymas, gausus alkoholio vartojimas niekada nėra gera mintis, ypač po dantų implantavimo. Apskritai, pirmosiomis savaitėmis po operacijos rekomenduojame atsisakyti šių įpročių, mat jie gali paskatinti kraujavimą ir net implanto atmetimo riziką.
 • Lankykitės pas odontologą. Nepamirškite bent kartą per metus pasidaryti panoraminę nuotrauką ir burnos higieną. 

Praradus vieną ar daug dantų, Dantų implantavimas yra vertinga investicija į burnos sveikatą. Siekdami padėti savo pacientams, mūsų specialistai dirba komandinį darbą ir kartu sprendžia sudėtingas problemas, kurių metu atkuriamos kramtymo bei kalbos funkcijos, atstatomas prarastas estetinis vaizdas ir grąžinamas pacientui noras plačiai šypsotis ir vėl mėgautis gyvenimu. Kviečiame registruotis konsultacijai pas mūsų specialistus!

Kitos naujienos

Dantų implantacija straumann
Ar gali implantavimas būti finansuojamas teritorinių ligonių kasų?
nuskausminimas ir sedacija
Dantų implantai: šypsenos atkūrimas be baimių
dantu protezavimas all on 4
Dantų gydymas su sedacija: sveiki dantys su mažiau skausmo!

Susipažinkite su paslaugų išsimokėjimo
galimybėmis