Odontologinės paslaugos
Odontologinės paslaugos

Odontologinės paslaugos: geriausia kalėdinė dovana?

implantai dantu kaina

Tikriausiai kiekvienas tikimės, jog gauta kalėdinė dovana bus ne tik įdomi, bet ir naudinga. Galima teigti, kad šiandien dovanų kuponai įvairioms SPA proceūdroms, vakarienėms ir kelionėms yra laikomi vienomis iš praktiškiausių dovanų. Kyla klausimas, ar odontologinės paslaugos yra etiška dovana? Juk su burnos higiena susiję klausimai daugeliui iš mūsų yra labai jautri ir „intymi“ sritis, apie kurią dažnai nenorime viešai diskutuoti. Šiame straipsnyje, mūsų klinikos specialistai pasidalins įžvalgomis, apie dovanų kuponų odontologijos paslaugoms privalumus.

Ar etiška dovanoti kuponą odontologijos paslaugoms?

Dovanų kuponai labai populiarus būdas parodyti savo rūpestį artimajam. Kasmet toks dovanų teikimas vis labiau populiarėja. Pastebime, kad ypač suaugę vaikai dovanoja dantų gydymo, implantavimo ir protezavimo paslaugas savo tėvams. Vyresni žmonės ar seneliai būna nuoširdžiai dėkingi už dovaną, kuri labai pagerina kramtymo funkciją ir gyvenimo kokybę. Jaunesniems pacientams odontologinės paslaugos gali būti naudingos norint pagražinti šypseną, atlikti burnos higieną. 

O draugams, ar galima dovanoti?

Jei tai – artimas draugas ir tikrai žinote, kad jam reikalingos odontologinės paslaugos, tada – taip.

Dažnas užsienyje gyvenantis žmogus negali staiga grįžti namo ir nupirkti dovanų čekį artimajam, todėl yra sudaromos visos galimybės tokią dovaną įsigyti internetu: atlikus mokėjimą, dovanų kuponas sugeneruojamas ir PDF formatu atsiunčiamas į pirkimo metu nurodytą el. paštą.

Kokias paslaugas žmogus, gavęs kuponą, gali atlikti „Dentaplanas“ klinikoje?

Mūsų klinikoje pacientų lauks įvairios odontologinės paslaugos: dantų higiena, balinimas, dantų estetinis plombavimas ar protezavimas, dantų implantacija ir kt. Mūsų siūlomos odontologinės paslaugos pasižymi aukščiausia kokybe, todėl galite būti tikri, kad jūsų artimasis gaus visą reikiamą gydymą. 

Kokie yra didžiausi tokių dovanų privalumai?

Prisiminkite, kad sveikata – geriausia dovana! Juk galvodami sveikinimus tiek gimtadienio tiek kalėdų proga labiausiai norime artimiausiems žmonėms palinkėti sveikatos. Įteikdami jiems „Dentaplanas“ dovanų kuponą, galėsite paskatinti artimuosius ir draugus labiau pasirūpinti savo gražia šypsena ir sveikata. Mūsų klinikoje kiekvienas atras sau patrauklų pasiūlymą, o jei apsispręsti savarankiškai per sudėtinga – pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus rūpimus klausimus.

Taigi, tikimės, kad ši informacija buvo jums naudinga. Jeigu norite nustebinti savo artimuosius ir pasirūpinti jų sveikata, rekomenduojame jiems įteikti odontologijos paslaugų dovanų kuponą. Kurkime šypsenas kartu!

Kitos naujienos

Dantų implantacija straumann
Ar gali implantavimas būti finansuojamas teritorinių ligonių kasų?
Implantacija: kiek kainuoja vienas iš kokybiškiausių dantų atstatymo būdų?
nuskausminimas ir sedacija
Dantų implantai: šypsenos atkūrimas be baimių

Susipažinkite su paslaugų išsimokėjimo
galimybėmis